View Single Post
  #67  
Vechi 18.02.2022, 15:02:00
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Deci mai devreme o laudai pe Petra ca se roaga acum o acuzi...

Vai de capul tau ca nu esti intreg la minte. Nu ai toate mintile pe cap.
Iar ma faci (etichetezi, "demonstresezi") nebun? Io o curat, va pazesc, n-o acuz, n-o judec, n-o osandesc! Incerc s-o pazesc de pierzare ca pe o sora. Stiu ca adevarul doare.

(Te vaiti ca ipocritii in timp ce tu nu acuzi ci tu ma osandesti si ma blestemi de luni de zile agresandu-ma si excluzandu-ma nimicitor spunandu-mi ca-s nebun non stop! De ce? Pentru ca cred si in Cele 7 Tr.Ap. ? Cat de prost poti sa fi ca sa-ti zidesti cazanul de otel unde ti-ai turnat zmoala in care o sa fi vrednic de focul iadului tot facandu-ma pe mine nebun si prost in ciuda faptului ca in mod evident tu esti... pripitul?)

N-o judec, nu-i dau sentinta finala definitva executorie, nu ma erijez in stapan, in invatator ci o las in pace sa se roage dar ca ortodox nu mai iau dupa eresurile ezoterice strecurate in rugaciunile ei ci le scot la lumina ca sa se poata indrepta.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.02.2022 at 15:15:55.
Reply With Quote