Subiect: Bioenergii
View Single Post
  #92  
Vechi 11.03.2011, 10:12:22
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Draga mea, nu vezi ca pe forum deseori se judeca oameni(useri) si nu idei???
Pentru ca-i mult mai usor.. Observ cativa pe forum care plecand de la o idee, ajung sa execute userul..
Plus ca se fac niste afirmatii "crestine"si se pun niste sabloane ortodoxe si vai de capul celui caruia ii iese o suvita de par de sub sablon! E mancat!
Pai nu e nimeni vinovat, tu ai facut asta, tu ai inceput sa comentezi userul si nu ideea si apoi te-ai suparat ca am raspuns la fel.
Iti reamintesc ce am scris eu raspunzand lui camy_d: "Parintele Teofil Paraianu are mai multe greseli, nu putem lua ca litera de lege tot ce a spus. De exemplu mai zicea ca un ortodox se poate impartasi la catolici daca nu are o biserica in apropiere.
Parintele avea unele pareri diferite fata de ceilalti duhovnici. "

Apoi tu ai scris urmatorul mesaj: "Siiiigur ca da! Ne permitem noi acum sa spunem ca parintele Teofil, ARE MAI MULTE GRESELI! Bravo Cataline! Poti da mana cu Colaps! "
La-i bagat si pe Colaps, desi nu stiu exact ce scrie, presupun ca nu te refereai la ceva bun.
Si apoi tot tu te superi, ca altii nu scriu exact ce iti place tie. Trebuie sa intelegi ca avem pareri diferite.
Si acum putem termina discutia asta fara rost.
P.S. Eu imi cer scuze pentru ce am gresit fata de tine.

Last edited by catalin2; 11.03.2011 at 10:16:44.