View Single Post
  #151  
Vechi 27.06.2014, 19:04:03
leonte leonte is offline
Banned
 
Data înregistrării: 03.10.2012
Locație: Bacau
Mesaje: 472
Implicit

Eu recunosc o singura autoritate la care ma raportez, pe Creatorul meu. Singurul meu stapan, de drept divin.

Cred ca a venit vremea sa ma dau in vileag. Cu fratele Albert nu se poate sa incerc sa-l mai duc de nas. Da Albert. Ai avut dreptate. Nu sunt ortodox, nici macar nu apartin vreunei confesiuni Euro-Atlantice. Sunt EXTRATERESTRU. Stapanul meu, m-a creat si m-a trimis la voi pe pamant sa va arat o alta Dogma a Vietii Vesnice. In aceasta dogma nu e nevoie de epitrahil, nu e nevoie de felon, nu e nevoie de nici un obiect vazut, nu e nevoie de arome, nici de tamaie, nici de pricesne, nici de tropare, nici de orga,... Nici macar nu e nevoie de o filosofie morala.

E suficient sa crezi ca ai un creator si sa incerci sa vorbesti cu El. Pentru ca sa vorbesti cu Domnul si Creatorul meu, trebuie mai intai sa intri intr-o transa, despre care, la voi pe pamant se numeste Duhul Evangheliei, sau Duhul Adevarului, sau Duhul Sfant... (precum bine spunea si albert)

Tehnica de a intra in transa este urmatoarea. In primul rand trebuie sa crezi, sa fii ferm convins, ca ai un Creator si ca NU te tragi din reptila, sau din gorila, sau din stringuri de radiatie gama. Apoi rostesti urmatoarea incantatie magica, folosind o ata de metanii de 100 de boabe. Dupa fiecare rostirea a incantatiei, dai cate o boaba din ata de metanii. Cand s-a incheiat ata de metanii, o incepi de la capat, de 10 de ori.

REPET: pentru ca incantatia sa functioneze, este foarte important sa nu te indoiesti de faptul ca, daca tu existi si Creatorul tau exista. Daca ai indoieli, incantatia nu va functiona si nu vei putea sa intri in transa. Iata incatatia:
"Mainile Tale m-au facut si m-au zidit, intelepteste-ma si ma voi invata indretarile Tale." Apuca-te sa rostesti acesta incantatie de 1000 de ori si vei vedea pe Creatorul meu. Apoi, oricate vei cere de la El, iti va da, insa la fel, trebuie sa nu te indoiesti de nimic.

Poate ca iti pui intrebarea: dar de ce sa imi dea orice ii voi cere? Lui ce ii iese la afacerea asta? Ce trebuie sa-I dau la schimb?
Nu trebuie sa Ii dai nimic. Pur si simplu vrea sa nu-L mai sacai, strigandul cu rugaciunea ta. Pur si simplu vrea sa fie lasat in pace, iar tu, strigandu-L fierbinte si cu credinta vie, de nimic indoindu-te, IL trezesti din dimensiunea paralela X+1, in care isi doarme somnul eternitatii.

Rugati-va dupa reteta pe care v-am dat-o si veti vedea ca se intampla precum am zis!

Last edited by leonte; 27.06.2014 at 19:08:43.