Subiect: Protest
View Single Post
  #1  
Vechi 23.05.2010, 01:19:41
eodor nastasa's Avatar
eodor nastasa eodor nastasa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.03.2010
Locație: ...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.038
Implicit Protest

Protestez, protestez si iar protestez...Domnilor, si, doamnelor, protestez impotriva "tiranieii" de care dau dovada unii membri si colegi de forum. Asadar,in indignarea mea, si nu numai, voi intra in "greva vorbirei", adicatelea, nu voi mai posta nici un "post" pe acest forum, pana cand domnii "tirani" AlinB si forfota, nu vor recunoaste public(ha, ha, ha), ca, cel dintai, este prea "plin" de repros(si pus pe harta, vesnic), la adresa altora evident, iar cel de pe urma, al doilea adicatelea, este prea patruns de "politichie", si in consecinta, deformeaza realitatea ce-l inconjoara, cu atata maretie.
Deci, voi fi in greva, pana la "pastele cai...", eram sa zic cailor, da' asta exista, pana la "pastele iepelor", si, doresc sa-mi cer scuze anticipat, acelor care imi vor duce "lipsa"(ha, ha, ha). Daca doriti sa ma contactati, ei bine, contactati-ma pe "privat", ca public nu voi raspunde la nici o interpelare.
Va multumesc, pentru atentia cu care m-ati onorat, citind thread-ul & post-ul asta.
p.s. sa mai zica cineva ca sunt violent...ori indemn la...
__________________
Intunericul este doar absenta Luminii...
Reply With Quote