Subiect: Postul negru
View Single Post
  #670  
Vechi 30.06.2021, 13:07:08
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Cuferitorule, iti primesti exact ce lasi inapoi.

Adica ai adus cu vidanja iti primesti vidanja inapoi.

Sa stii ca nu iti primesti nici un gram in minus.

De asta se refuleaza totul in capul tau.

Asta ai lasat in urma, asta iti primesti.

Viata este reciproca - tot ce arunci iti primesti inapoi.

Este momentul recoltei - culesului. Iti culegi ce ai semanat, asa din belsug.

Ti-a dat Dumnezeu unul sa te duca asa cum esti cu bune si cu rele.
Exact. Eu voi avea de la Dumnezeu o comooara in Cer caci pe Hrisos-Cuvantul Il marturisesc si pe Cele 7 Tr.Ap. ale Sale prin care sufla pregatirea in vederea judecatii.

Voi, marii tembeologi raspopiti, facand o echivalenta pe dos asa ca lumea care slujeste pacatul si trufia, terorismul si stapanirea absoluta impreuna cu Luxifer, ziceti ca eu am venit cu vidanja pe forum si va dati pagubiti si va razbunati aruncand defapt cu toata cufureala lumii si cu turbarea voastra in mine dar nu va puteti multumi cu asta si va ridicati calcaiul nu numai impotriva mea si a Celor 7 Tr.Ap. ci mai ales impotriva Domnului caruia ii spuneti satana, duhul rau, secta rea... etc.

Cred ca iti dai seam ce comoara vei avea in iad, tu si toti aliatii tai de haituiala si mito-manie, prieteni de vidanje cu ventilator si de huliganisme ”ortodoxe”. Esti pus deja de Luxifer devenit satanaSS un fel de CapoSS in temnita necredintei voastre, acolo unde mustele mari, asa ca tine, doglei cu burta si spate foarte colorat si lucios vor tine in subordine musculitele betive ce se hranesc cu otrava si turbare, drosofilele melanogangster, intr-un raport de terorism de tipul master-slave ca sa va ia lumea de exemplu si sa poata face toti sclavii muncile iadului mai cu spor.

Deci esti liber sa visezi dupa cum te inspira proorocul mincinos ca tu ai dreptate si ca va fi bine de voi continuand pe calea asta a voastra plina de cotloane si buncare antiatomice si ca ar fi invers decat iti marturisesc eu.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote