View Single Post
  #44  
Vechi 24.10.2010, 23:57:42
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Implicit Doamne ajuta-ne!

Imi pare rau ca vin cu o noua veste trista pentru mine personal: fratele meu MIHAI, dimineata va fi operat la gat, niste ganglioni suspecti de cancer.
Adaugati-l si pe el in rugaciunile voastre, sper din suflet sa nu fie cancer. Are 67 ani, probleme cu inima, diabet, e suficient...

Cornelia merge maine la a doua sedinta de citostatice. Somnul o cam ocoleste, are o stare generala proasta, ne rugam sa fie bine dupa terminarea citostaticelor.

Steluta e la a 6-a sedinta de citostatice, are tonusul ridicat, traieste si ea cu speranta ca va fi bine pana la urma.

Imi doresc sa ajung si eu la Bucuresti zilele astea, vad la TV Trinitas cata lume vine sa se inchine la Sfintele Moaste, cu incredere ca se vor vindeca. Eu inca la Sfantul Dimitrie nu am ajuns, doamne, ce mult imi doresc!
Am mare nevoie de ajutor pentru fiul meu Florin care este bolnavior, pentru sora si fratele meu, pentru Steluta si toti prietenii dragi care sufera de cate ceva.
__________________
" Fiti buni intre voi si milostivi, iertand unul altuia, precum si Dumnezeu v-a iertat voua in Hristos "
Reply With Quote