View Single Post
  #171  
Vechi 16.04.2010, 09:31:34
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de flying Vezi mesajul
ia arata-ne cum se fac deductiile logice ! lumineaza-ne!

...pai a fost odata ca niciodata un punctisor...si ce s-a gandit punctisoru? ia sa explodez eu acum! da di undi sa gasesc o boamba ? sau ceva TNT ? a cautat punctisoru da' na gasit nimic .atunci s-a suparat:- Ba io explodez !acuma dar de suparare ...si exploda punctuletul....asta-i BIG-BANG-ul ateilor !
...l-am intrebat pe punctisor cum a facut "magia" sa se dea peste cap si sa faca sa apara toata materia universului ...dintr-un punctisor ...punctisoru mi-a soptit sfios:-numai ateilor le spun secretul acesta ,dar nu inainte de a-mi jura ca nu-l dezvaluiesc la alti necredinciosi care nu cred minunea transformarii unui punct intr-un univers si cred aberatiile cu un Dumnezeu Atotputernic care cica a creat materia din nimic ...oricum minunea facuta de mine(adica de punctisor) e mai credibila decat absurditatea cu Dumnezeu...

despre logica asta vorbesti ?
+ mintea mea e cea mai logica si cea mai tare; e o garantie pentru adevar. Restul sunt incuiati , sentimentali si speriati.
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14
Reply With Quote