View Single Post
  #3  
Vechi 25.08.2015, 11:41:06
bogdan.mx bogdan.mx is offline
Member
 
Data înregistrării: 20.01.2015
Mesaje: 52
Thumbs down

Citat:
În prealabil postat de Dalian Vezi mesajul
Da ba o adresa postala sa-ti trimit io un porcoi de bani sa nu mai faci foamea niciodata si sa-ti cumperi si tu macar o carte ortodoxa in biblioteca plina cu Friedrich Engels si Friedrich Nietzsche. Ca vad ca numa la texte biblice de la ateiprostanaci.ro ai ajuns cu citirea si ai venit repede pa forumu ortodox sa o faci pa niznaiu.
Deci, nu pot sa cred ca pe un forum crestin ortodox primesc astfel de raspunsuri. Nu fac foamea, doar ca nu imi permit momentan sa imi cumpar carti. Am intrat pe forumul acesta ca sa imi gasesc un raspuns lucrurilor pe care nu le inteleg. Ai vreo problema cu asta? Mi se pare ca in sectiunea asta se poate dezbate o tema ca acesta. Sau pentru ce e forumul asta? Numai pentru babute care au evlavie la diferiti preoti si ii fac sfinti si nu mai asculta de Biserica? Si apoi vin aici sa isi spuna visele si vedeniile? Cum e cu parintele Arsenie Boca sau parintele Iustin Parvu. Sincer nu pot intelege mentalitatea unora ca tine. Pur si simplu am cerut o lamurire a ceea ce nu inteleg. Nu sunt impotriva ortodoxiei.
Reply With Quote