View Single Post
  #2975  
Vechi 01.05.2017, 18:09:19
laraG laraG is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 425
Post Adevarat, a inviat !

Citat:
În prealabil postat de Jennyy Vezi mesajul
Mi-e dor de vremurile vechi, Cristi! ce multa bucurie era pe forumul asta.. Poate ne vedem cand vin odata in Bucuresti sa povestim. Poate organizam ceva prin mai. Voi veni la doctor la control. Tinem aproape!
Stapana noastra sa va acopere! salutari sotiei!

ps- Andrei (cozia), Mirela, Anca (ancah) mama Ica, Dorina, Vasilica, Marius, Ina-Ina, Cristina, Parinte Arian, Gina, Georgeta, Ovidiu, Ory, Patinia (nina), Marlena, Costel, nectarie, Daniela (urzicuta), Noessia, si cati inca mai sunt in inima mea.. fratilor, HRISTOS A INVIAT!! .. daca mai intrati din cand in cand...sa stiti ca eu inca va pomenesc cu drag!...
Hristos a inviat, adevarat, a inviat !
Multumesc pentru gandurile tale bune si rugaciunile catre Bunul Dumnezeu pentru noi toti, intre care m-am regasit si eu (Georgeta).Sunt doi ani decand nu am mai postat pe Forum.Timpul zboara fara putinta de oprire. Imi uitasem si parola !Multa sanatate, bucurii, pace in suflet si voie buna, intarire in credinta si Domnul Dumnezeul nostru cel slavit in Treimea Sfanta, Tatal, Fiul si Duhul Sfant, fie binecuvantat !
__________________
"Nu va temeti de cei care ucid trupul si dupa aceea nu pot face nimic mai mult...Temeti-va de acela care , dupa ce a ucis , are putere sa arunce in gheena;adevar spun, temeti-va de acesta"(Lc.12,4-5)
Reply With Quote