View Single Post
  #75  
Vechi 12.02.2010, 23:13:47
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tricesimusquintus Vezi mesajul
Dar cine te-a pus să citești? Nu citi stimată doamnă, dar nici nu-ți da cu părerea despre ce nu ai citit, că te faci doar de râs.

Mi se pare corect, mai bine te ocupi de lucruri folositoare (era să zic: "succes atunci la shopping", dar m-am oprit la timp)

Nu e nici o problema, însă nu acesta este subiectul. Nu cred că e cazul să începem o nouă divagație, în timp ce oricum suntem off-topic (se continuă aici topicul prea devreme închis despre "nemurirea sufletului"). Și când S-a declarat Hristos ortodox dacă-I invoci relevanța în contextul de mai sus?

Mulțumesc, a fost chiar plăcută (chiar și fără cafea)
Îți urez o noapte liniștită!
Chiar ma bucur ca ai avut o zi placuta!!

Cat despre aspectul asta legat de shopping de care va tot impiedicati, chiar ma mira faptul ca nu poti vedea toate aspectele acestei activitati...si o iei exact mot a mot, ceeeeea ceeeeeeee nu se intampla neam in legatura cu ceea ce cititi in Noul testament!!!!


En fin, nu stiu la ce te-ai gandit tu, si nici de ce ai considerat ca te-ai oprit la timp...insa da, chiar am fost la shopping, o activitate foarte folositoare intr-adevar...de ce?...pentru ca am cumparat paine, ulei, legume...etc, ca doar nu e indicat sa ne dorim sa murim emaciati, si sa ne neglijam trupul...dar na, asta o fi numai parerea mea!!!

Noapte buna!
Reply With Quote