View Single Post
  #1004  
Vechi 11.05.2010, 20:00:18
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gibilan Vezi mesajul
doriana spunea ca nu a auzit pina acuma de tremurici iata ca acuma poti fi sigura ca nu am inventat si cu coada vulpii las-o in suspensie eu nu te-am lovit direct de ce ai facut-o.in momentele de liniste a tale chear miau placut postarile tale eu cu tine nu am nimic sincer iti spun mi se pare ca esti cu picioarele pe pamint eu cu penticostalul am treaba se crede mare smecher poate e din cartierul coiciu din constanta tot timpul ma discrediteaza in stil borfas eu fiind sincer cu el incercind tot timpul sa ma fac inteles ca ce am relatat eu am trait, am vazut cu ochi si am auzit cu urechile
Imi cer scuze; nu s-a vrut a fi lovitura, dar chiar am crezut ca sunteti glumet cand ati scris ce se intampla la penticostali, caci si eu merg acolo dar nu am vazut asa ceva. Deci pot spune ca m-ati lovit si pe mine, cand ati spus ca suntem tremurici, hauim si miraim, ne contorsionam si ne inrosim in rugaciune... . Ceva-ceva ati vazut dvs, dar exagerati. Ultima data nu ati exagerat atat de tare si apreciem. Iar fratele penticostal nu e atat de rau tinand cont ca dvs l-ati atacat mereu iar el v-a raspuns amabil.

Ca sa va dau un exemplu, nici ce ati scris mai sus nu e atat de corect: Nu toti membrii BP au botezul cu Duhul Sfant, vorbirea in limbi nu e punctul central al credintei noastre, ci jertfa lui Hristos, n-am aparut din America, suntem nascuti aici, etc. Inteleg ca ati copiat asta de undeva, dar cel ce a scris-o nu a fost prea binevoitor.

In rest, respectele mele pentru varsta dvs si dragostea pe care o aveti pentru ortodoxie. Si sper ca ne vom intelege bine si in continuare.
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14

Last edited by Doriana; 11.05.2010 at 20:07:02.