View Single Post
  #9  
Vechi 09.10.2021, 22:03:11
Carina Laura Carina Laura is offline
Member
 
Data înregistrării: 04.10.2011
Mesaje: 56
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
E bună mărturia ta pentru că ne confirmi că poate fi țapă mare „întâlneala” chiar și pe un portal cu profil religios, nu are nicio vină situl, dar oricine se poate strecura, n-ai cum să-i dibuiești intențiile.

Cum de ai avut încredere în internet ?

Ce să zic, avea teatru în el chiar de nu avea studii, e bine că te sfătuiești cu episcop, preot, arăți că nu vrei să faci de capul tău, probabil că ei sau alți preoți știu cam cu ce poamă au de-a face dacă e personal bisericesc (cântăreț) trecut printr-un divorț.
:)...intrasem pe acest site atunci pt ca ma durea ca dupa 4 ani de relatie, simteam ca fusesem parasita pt ca el nu putea accepta drumul pe care-l alesesem eu..si voiam sa gasesc oameni ca mine..ma intrebamm..chiar sunt eu asa exageerata, chiar e asa anormal sa vreau sa incep o casatorie cu inceput bun..etc...am avut incredere pt ca eram indurerata, aveam 30 ani, eram bolnava de anxietate, plinuta la 83 kg, pierdusem ultimii 4 ani in acea relatie..imi doream sa-mi fac un rost...si eram inspaimantata sa nu traiesc o viata singura, ca mama mea...apoi facusem un canon cu niste acatiste, m-am rugat sa mi se randuiasca persoana potrivita pt mine, cu care sa duc o viata crestineasca spre mantuire..iar apoi dupa ce l-am cunoscut pe net..la vreo 3 sapt m-a vizitat, apoi ne vdeam zilnic pe net...l-am vizitat si eu in it..iar la 5 luni de relatie l-am przentat parintelui episcop, care dupa ce a stat de vorba cu noi, ne-a trimis la mormantul parintelui Arsenie sa ma ceara de sotie..apoi si parintele din parohia din it era legat de parintele Arsenie de mic copil...am simtit toata aceasta imprejurare ca fiind randuita de sus..de asta am si avut curajul sa ma castoresc cu el dupa doar 6 luni de relatie...am lasat tot , sì pe mama si pe bunica si serviciul si am venit aici..am facut amandoi un compromis, si am crezut cu tarie ca dorinta comuna de viata crestina ne va ajuta..
Reply With Quote