Subiect: Despre suflet
View Single Post
  #10  
Vechi 18.02.2011, 21:06:13
allisa's Avatar
allisa allisa is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 23.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 20
Implicit Multumesc

Nu ma ranesti deloc.AI dreptate. Recunosc dintotdeauna si ptr totdeauna caci am gresit. Ajutandu-ma am crezut ca mi-a pus DUMNEZEU MANA ÎN CAP, dar banii lui s-au dus si eu am ramas cu inima goala si cu tasca goala. Si iata ca s-a adevarat o vorba din batrani ca dragostea cu sila nu se face si unde dragoste nu e nimic nu e. Am cules ce-am semanat. Am primit ce-am meritat. Am adaugat chin peste chin pana ce paharul s-a umplut si cred ca nici divortul si nici rugaciunile poate nu ma mai salveaza,dar raman de acum încolo pe calea cea sfanta cum am mai spus. Cand sunt copii la mijloc se accepta multe lucruri dar parintele m-a lasat sa aleg eu ptr ca a constatat ca nu se mai poate. Eu poate am fost o otrava, recunosc dar nici el ca om sa-l mentina nevasta în spinare. O casa, o familie, nu se cladeste doar cu gulu-gulu,trebuiesc multe si multe alte lucruri mai ales în unire cu DUMNEZEU, ceea ce eu am înteles tarziu taina casatoriei. În sfarsit! Crestem cu fregaturi, acumulam expierenta si la urma nu ne serveste la nimic. Iarta-ma Doamne, ca nu am stiut ce fac! Sunt un suflet pacatos. Doamne ajuta! si multumesc înca o data ptr opinia dv.PACE SI HAR!

Last edited by allisa; 31.03.2011 at 23:27:54.
Reply With Quote