View Single Post
  #1  
Vechi 08.06.2012, 00:40:32
Adriana Cluj
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Ajutor pentru doamna Bogman Margareta, user pe acest forum

Am primit de la colega de forum Mara2008 un apel la ajutor pentru doamna Bogman Margareta, user pe acest forum, care se pare ca trece printr-o perioada foarte dificila si are nevoie urgenta de ajutor.

O rog pe Mara 2008 sa vina cu amanunte, cu detalii legate de modul de contactare a doamnei Bogman Margareta (adresa, telefon).
Reiese din mesaj ca doamna Bogman Margareta are o fiica bolnava si are nevoie de ajutor material: bani, pampers marimea S, probabil si altele.

Mara2008 a cerut acordul dansei pentru a se apela la ajutor.
Pe pagina personala a doamnei Bogman Margareta este o fotografie: fiica dansei.

Rog a va abtine de la comentarii nepotrivite.
Cine doreste sa ajute, sa o faca, iar cine nu, sa treaca cu vederea apelul.

Acesta este mesajul:

""
Imi cer iertare pentru ca indraznesc a va scrie si a va ruga sa facem ceva pentru colega noastra de forum bogman margareta care este intr-o situatie foarte grea in acest moment asa cum imi spune in mesaju ce l-am primit si cu care am vorbit la tel ,iata mesaju ei:


suntem vai si amar de noi ,este foarte bolnava ,slabita si terminata ,simt ca ma sufoc de plins ,nu stiu ce va fi ,...nici nu stiu ce sa-ti spun ,parca astept sfirsitul,........of doamne ce mai urmeaza?..nu am ce sa-ti spun ptr ca nu stiu ,imi pierd mintiile ,.....nu am nici un leu nu pot sa ma duc cu ea undeva sa o ajute cineva ,sa se faca mai bine ,....???,.....,ce inseamna sa fi amarita ,fara sprijin si fara nici un leu ,.....te sarut ,te mai contactez ,nu mi-a trimis d-na aia nimic ,astept disperata ,.....

Multumesc pentru intelegere
Cu tot sufletul mara
P.S.Daca v-am suparat sau am gresit cu acest mesaj imi cer iertare""

Iertare pentru intarziere raspuns insa mi-a fost f rau si mie ,uite aici pagina ei "

http://www.crestinortodox.ro/comunit...ogmanMargareta

Last edited by Adriana Cluj; 08.06.2012 at 08:34:36.
Reply With Quote