View Single Post
  #2  
Vechi 25.03.2015, 16:22:17
landshut landshut is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 25.03.2015
Mesaje: 2
Implicit

Sora mea a anuntat politia si mau luat si mau duc la spitalul de nebuni. De sambata seara pana luni dimineata am stat in acel spital. Duminica am vorbit putin cu sotia mea prin mesaje si la telefon dar mi-a zis ca nu vrea sa afle sorusa. Luni a venit la mine si am plecat impreuna din spital dar eu m-am dus acasa si ea la sorusa. Mi-a zis ca ii e frica de mine. Am mai vorbit cu ea doar prin mesaje pana joi cand ne-am intalnit. Am iesit sa bem o cafea si sa mai vorbim. Binenteles ca am iesit atunci cand sora ei era la munca si cu cumnatul ei. Nu ne-am farit niciodata de nimeni cu toate ca ea era impreuna cu minela la 14 ani. Am intrebatao ce are de gand si mia zis sa ii mai dau cateva zile timp si va veni acasa. Mi-a zis ca stiu destul de bine ca nu ar putea sa se desparta de mine dar la o mai las putin sa isi revina. Am ras impreuna am facut glume, ne-am mai dat si cate un pupic mic. Parca incepe sa fie cat de cat bine. A doua zi cand mi-a trimis mesaj am observat o raceala din partea ei. Am incercat sa o invit lao cafea sau sa mancam ceva si nu a vrut. Mi-am dat seama ca ceva nu e inregula. Iam zis ca vreau sa ne intalnim doua minute si sa vorbim si cand am vazuto m-am speriat. Parca nu dormise de o luna cu toate ca doar cu o zi inainte fusese bine. Atunci ne-am si despartit. Ea a zis ca nu poate sa mai fim impreuna dar nu poate nici sa bagam divortul. Eu iam zis ca il bag eu si ea mi-a zis daca asta vrei e alegerea ta. In prima faza am zis asta cu gandul ca poate auzind acestea vine acasa. Din pacate nu a fost asa. Eu a doua zi am plecat definitiv in tara cu cateva lucruri deale mele. Din acel moment nu am mai vazuto. Ultima data am vazuta pe data de 27 februarie exact cand faceam 3 ani si 6 luni de casnicie. Am mai vorbit cu ea putin pe net si de doua ori la telefon si ea mi-a zis ca nu mai vrea sa ne impacam si ca vrea divortul. Probleme e oare are facut ceva sau doar sa racit totul intre noi. Ce mai stiu eu este ca bunica lor se ocupa cu farmece. e foarte cunoscuta si i-a facut chiar propiului copil farmece. Ce ma puteti sfatui?....Eu o iubesc foarte mult si nu vreau sa renunt la ea. Ce as putea sa fac?....Intradevar imi cam pierdusem credinta si eu si ea in ultimul timp. Eu acum am inceput sa ma duc la biserica si sa ma rog si pentru mine si pentru ea. Eu mai am din cand in cand momente cand parca o iau razna si imi vin in cap ganduri sinucigase dar vad ca din ce in ce e mai bine acum. Ea parca din ce in ce e mai rau. Va rog foarte mult ajutati-ma ca vreau sa lupt pentru sotia mea pentru ca eu sunt un familist convins si o iubesc foarte mult.Va multumesc si imi cer scuze daca v-am plictisit!
Reply With Quote