View Single Post
  #1  
Vechi 18.07.2008, 17:27:06
sadiy sadiy is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 13.01.2008
Mesaje: 11
Implicit

Buna ziua, nu am mai fost demult. DOAMNE AJUTA . Sunt mama, fiica mea are 18 ani, a luat bacul cu nota mare si acum se pregateste pt. admitere la Medicina si la Drept, e un copil bun si-i multumesc Bunului Dumnezeu ca mi-a dat-o.
Dar a aparut o problema de vreun an, a cunoscut un baiat ( mult sub nivelul ei, si cu care nu se potriveste deloc, el nici macar nu a reusit sa termine liceul)de cand la cunoscut, a deveni foarte nervoasa cu mine, cu bunica ei, raspunde urat, nu mai citeste seara rugaciuni, nici nu mai merge la biserica, inchinaciunea de seara o face pe fuga. Degeaba ii spun mai toti cei din jur ca nu-i de ea, dar nu vrea sa asculte si cum aude de el cum treasa, fuge imediat la el, a inceput sa piarda foarte mult timp in preajma lui, si daca-i spui ceva de el intoarce casa pe dos. Nu stiu ce sa fac. Cred ca ia facut vraji sau farmece. Asi vrea sa fac ceva rugaciuni, dar nu stiu care sunt mai bune, iar pe cine am mai intrebat mi-a spus sa nu fac ca dacva io fi partea ei. CE SA FAC??????? Sunt o mama disperat si mi-a ca nu o va lasa nici sa invete la facultate. Va rog ajutati-ma, Va multumesc din suflet, si daca stiti vreun preot cu care pot lua legatura sa ma ajute sau daca pot face ceva sa-mi ajut fiica, va rog spuneti-mi (asmyrela@yahoo.com), Va multumesc si DUMNEAZEU SA NE AJUTE
Reply With Quote