Subiect: Ma simt trista
View Single Post
  #81  
Vechi 16.07.2011, 22:02:17
silent assasin silent assasin is offline
Banned
 
Data înregistrării: 29.03.2011
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 26
Implicit

Parerea mea,neexperimentat fiind,este ca ,asa cum nu trebuie sa ne ingrijoram ca nu avem ce manca maine ci sa ne rugam cu multa dragoste pt. ca are grija Dumnezeu sa ne hraneasca,asa nu trebuie sa te ingrijorezi tu ca nu ti-ai gasit inca partenerul de viata potrivit.Vecinul meu,mereu a fost un baiat cuminte,nu a frecventat cluburile sau gastile de prieteni ,si cu rabdarea si cumintenia sa,Dumnezeu l-a rasplatit cu o sotie credincioasa si o feftita sanatoasa,indiferent ca s-a intamplat la varsta de 28 ani iar inainte de aceasta nu a avut prietene.Important e ca iti doresti,altii nu vor sa auda de casnicie.Eu de exemplu caut mereu sa evit fetele din ziua de azi si astept cu rabdare sa gasesc prietena potrivita ,pe placul meu,o fata credincioasa(fiind credincioasa evident va fi si inteligenta,cuminte,frumoasa ),cu care sa intemeiez ceva serios.
Roaga-te la bunul Dumnezeu,si te va ajuta,mai devreme sau mai tarziu.Si mare atentie,nu cauta partenerii de viata pe strazi sau in cluburi. Parerea mea! :) Astept orice completari,pt. ca am multe de invatat...Iti urez mult succes Ioana!Domnul sa te ajute! :)
Reply With Quote