Subiect: Despre vise!
View Single Post
  #6  
Vechi 27.09.2009, 02:56:07
florisca
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit inca ceva,glykys!

Deci,inca ceva!ceva ce tu vei lua in seama!sapt trecuta am visat ca oamenii inainte de a concepe un copil,ar faace bine sa se spovedeasca.de ce?ca acel copil sa nu vina programat sa traga pacatele parintilor.daca esti spovedit,copilul nu are ce trage!informatia asta mi s-a parut cruciala!si daca stai sa te gandesti,asa e cel mai bine sa faci,de vrei un copil care sa nu fie condamnat din start,stiindu-se ca pacatele parintilor cad pe copii.din vis am inteles si ca un copil nu trebuie facut la intamplare,adica:am ramas grea,no hai sa il facem!ci trebuie ca atunci cand il faci sa stii ca vrei sa il faci si sa te pregatesti!adica sa te spovedesti,caci vei fi alb ca laptele,iar copilul nu vine cu nici o negativitate in el,cu nici un program de ispasit pacatele parintilor in timpul vietii!nu stiu de ai copii au ba,dar in cazul ca vrei sa faci,baga la cap ce ai de facut!si daca inainte de a concepe tii si un post mare,si in timpul sarcinii te mai si rogi,vei vedea ce bijuterie vei face!atat!am plecat la visat,ca de 8 ani recoltez zilnic!
Reply With Quote