View Single Post
  #403  
Vechi 03.06.2010, 21:21:46
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Implicit

[quote=Florin Liviu;256169]
Citat:
În prealabil postat de maria-luisa Vezi mesajul
De ce apar mesajele mele ca fiind postate de Florin-Liviu, iar cele ale lui Florin-Liviu ca fiind postate de mine? Nu inteleg. Va rog, domnule admin sa verificati despre ce este vorba.

Oare este posibil ca noi doi sa fim unul si acelasi ?!? Adica tu un barbat de 40 de ani si eu o fetita de 20 ?!? Oare ne-ar avantaja sau nu ?!? Eu zic sa dam neaparat pe cineva in judecata ! Consider ca ni s-au adus grave prejudicii amundurora !
Vreau tap-ispasitor !! Capul lui Motoc vrem !!


Sincer vorbind eu cred ca atat de sigura si insistenta cat esti 'mneata ai zapacit tot forumul micuta mea zglobie si naiva ! Ne-ai facut praf pe toti ! Iar eu pacatosul retrag jignirile toate si iti cer iertare ! Ma judeca acum alti decat tine si care-ti sunt mult inferiori si n-au inteles nimic din discutia noastra decat faptul ca eu te-am blestemat cand defapt vroiam doar sa recunosti (adevarul de care te temi) ca esti ortodoxa ! Eu chiar te simpatizez si am repetat acest lucru ! Accepta scuzele mele si nu mai insista pe acest topic atat de confuz. Te rog !

Mi se pare ciudat cum de doar in discutiile cu tine s-a intamplat asa ( la postari), dar domnul admin mi-a explicat din ce cauza. :)
Uite si acum, desi am scris dupa QUOTE...
Reply With Quote