View Single Post
  #319  
Vechi 29.06.2021, 16:10:28
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Iata ti-a inchis firul de discutie. Mi-am permis doar sa-ti raspund aici caci e un drept constitutional. Dreptul la aparare!.. cand cineva te face pe toate firele de discutie, nebun, prost, satana, eretic pentru faptul ca marturisesti ca mirean ortodox din poBOR credinta in Cele 7 Tr.Ap. nevrand sa desfintezi Apocalipsa din Evanghelii!

Deci Cred in Hristos-Cuvantul si nu ma lepad de El si El ar fi sa fie si Dumnezeul tau daca chiar te crezi crestin-ortodox!

Tu iti permiti sa te cuferi pe unde poti si apoi iti permiti din nou sa fii nesimtit dupa ce te-ai cuferit in mod sectar pe unde ai putut (putit).

Adica e dreptul tau consitutional sa fii un cuferitor profesionist si sa te cuferi, nu contesta nimeni asta, dar intotdeauna dupa ce ai sa te cuferi o sa fie cineva care o o sa iti zica sa cureti dupa cufereala.

Asa ca domnul Cufereala, dupa ce te cuferesti in mod constitutional, te rog sa te gandesti ca lumea o sa iti toarne cufereala in cap si ai sa te plangi ca esti victima propriei tale cufereli.

Succes la dreptul tau constitutional de a te cuferi!!!

Moronco Cuferitorul - asta este numele tau autentic

Last edited by gpalama; 29.06.2021 at 16:12:50.
Reply With Quote