View Single Post
  #2  
Vechi 25.07.2021, 07:17:08
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigeratlantic9 Vezi mesajul
Există viaČ›a extraterestra sau suntem singurii de prin Univers?Ce credeČ›i Č™i de ce?
Eu sunt convins ca nu suntem singuri in univers, exista viata extraterestra si omul este in legatura directa cu fiinte mai avansate tehnologic, insa nu se face public acest lucru fiindca atunci ar trebui ca beneficiile acestei legaturi sa fie puse in slujba populatiei, ceea ce nu convine cercului politic superior, care este in slujba oligarhilor lumii(vreo 5-10 la numar).

Fiintele extraterestre au ajutat pe americani(in prima faza) sa construiasca un accelerator de particule, iar dup aceea au ajutat si pe europeni sa construiasca CERN langa Geneva, iar de curand au ajutat si pe chinezi.Aceste acceleratoare servesc( conform declaratiilor publice) la studierea fenomenelor fizice ce ar fi avut loc la inceputul lumii; dpmdv aceste declaratii sunt minciuni pentru ca pentru asta nu era nevoie de 3 acceleratoare.

Aceste dispozitive folosesc(parerea mea) la descompunerea materiei in bosonul Higgs+informatia de descompunere, teleportarea acesteia in spatiul extraterestru la o anumita adresa si recompunerea ei la destinatia dorita; altfel spus, la teleportarea de bunuri materiale. Ca sa se inteleaga mai bine cam ce materie s-ar teleporta, ar fi suficient sa spun ca aurul Bancii Nationale a Romaniei(atentie!-aur privat strain!!!) a fost transferat de guvernul Romaniei la Londra pentru pastrare garantata international.
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote