View Single Post
  #8  
Vechi 10.10.2019, 12:31:11
Marcel_Ionut's Avatar
Marcel_Ionut Marcel_Ionut is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.07.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 390
Implicit

Demetrius

Da, ma complac pana si preotul mi-a spus asta. E adevarat dar sa spui ca sunt un trol, asta mi se pare o exagerare. Si de ce trebuie sa-mi deschid sufletul intr-un forum? Daca ai fi intrat pe profilul meu ai fi vazut ca am contul de cativa ani. Dar sincer am incetat sa mai postez din varii motive. Post, rugaciune, spovedanie de astea ma tin mai putin de ce sa nu recunosc? Imi doream aceasta bibliografie pt ca atunci cand citesc o viata de sfant mi se mai aprinde ceva bun in suflet si mai fac o rugaciune, o spovedanie etc. Acum citesc personal viata sfantului Vasile cel Mare si nu ma atrage cartea deloc, cred ca felul in care e scrisa nu e pentru mine. Personal ma lupta aceasta neputinta de 10 ani. M-am spovedit, rugat, tinut post, am fost si la alcolicii anonimi pt ajutor si ghici ce tot nu am reusit sa ma impartasesc odata. Am fost de cateva ori aproape dar nu am mai reusit. Sincer de aia am si parasit forumul asta : ironii, polemici prea multe. Si multi vorbesc pe langa subiect in loc sa ajute. Daca vreti sa puneti o rugaciune si pentru mine apreciez mult
Reply With Quote