View Single Post
  #109  
Vechi 11.06.2009, 17:04:39
adrianopol adrianopol is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.06.2009
Mesaje: 14
Question revin

discutiile purtate cu tine (strajerul) imi dau impresia ca ca le am cu un doctor in teologie... sau mai rau ... cu fratele tau de credinta Gigi Becali .... asa iti place sa discuti de sus cu mine ca si cum m-ai privi de undeva de la etajul 3 si din cand in cand ma "scuipi" cu cate vorba plina de duh. Te-am rugat prieteneste sa-mi spui bazat pe Sfanta Scriptura cu ce gresesc in credinta mea. Sfanta Scriptura e una singura si nici un alt sfant nu se poate ridica mai presus de ea.
Biserica la care merg ma invata sa nu fur, sa nu mint, sa nu injur. Biserica la care merg (si cand zic BIserica ma refer la oameni nu la cladire) ma invata ca avortul e pacat, biserica mea ma invata sa iubesc pe cel de langa mine, sa-mi iubesc sotia, copii; sa nu ma inchin la idoli ci DOAR LUI DUMNEZEU, CREATORUL.....
De esti deranjat de asta? Cu ce am incalcat Legile lui Dumnezeu? M-a invatat ceva gresit? Daca nu atunci de ce ma asezi langa homosexual, langa curvar sau langa martorii lui Iehova? Spune-mi bazat pe Scriptura unde am gresit. De ce eviti sa raspunzi concret.
Reply With Quote