View Single Post
Vechi 08.06.2014, 22:09:44
Cristi93 Cristi93 is offline
Junior Member

Data înregistrării: 08.06.2014
Locație: Cluj
Religia: Ortodox
Implicit

Extrem de credincios - intradevar, nu m-am exprimat bine, in sensul ca m-am prea ridicat ca si credincios.Insa da sunt un credincios.

Mai mult decat - In general cunostiintele mele adica prieteni,colegi de serviciu.In familie nu pot spune ca sunt mai credincios, familia m-a i drumat catre biserica,insa referitor lacelelalte categorii de cunostiinte mentionate pot spune ca sunt mai credincios.Ei(ma refer la categoriile mentionate) nu citesc Sfanta Scriptura,nu suu nici o rugaciune, eventual Tatl Nostru,nu stiu cum e sa tii in post si lista poate continua .. bineinteles ca sunt si persoane care mai merg la biserica.

Imi dau seama ca am gresit ca am spus ca sunt extrmm de credincios+multe greseli pe car le-am fa ut fara sa vreau atentionandu-mi atentia acestui aspect.

Durerile din piept cred ca sunt datorita stresului enorm care mi-l creez singur.La fel si cu temerile ...si tot ce nu ii da pace psihicului .. eu singur imi fac rau degeaba.
Iti multumesc pentru post,m-ai ajutat mult in sensul ca stiu foarte bine unde mm gresit,iar pacatul pe care l-am facut cel mai mult e MANDRIA in fata Lui Dumnezeu.

Multumesc inca o data pentru ajutor.
Dumnezeu fie cu voi.
Reply With Quote