View Single Post
  #12  
Vechi 25.11.2008, 13:26:32
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Adascalitei Constantin
acum 10 ore 23 minute
" Eugen vreau sa-ti donez ficatul meu. Sufar de o boala grava si incurabila de jumatate de viata. Nu mai suport iadul numit viata. Cauta-ma la tel 0756 653404. Adascalitei Costel. P.M. NUMAI EU am dreptul sa hotarasc ce fac cu viata si corpul meu. Biserica si altii sa nu se bage unde nu le fierbe oala pt ca deja s-au intins mai mult decat le este plapuma. Si cei care nu sint in pielea mea sau a lui Eugen nu pot avea o parere. Sa taca din gura! Clar? Biserica si cei care conduc lumea, cu ideea de dumnezeu si diavol vor sa manipuleze societatea pt a o controla, pt profitul lor, putin le pasa de oameni. Dumnezeu si Diavolul nu exista! ,,Religia crestina este o parodie a divinizarii Soarelui in locul caruia ei au pus un om numit Hristos si i-au dat adoratia original data Soarelui'' - Thomas Paine (1737-1809). Suntem prea plini de superstitii religioase pt a mai descoperi legile fizicii care au creat Universul. Suntem cu mintea inca in epoca de piatra si departe de o adevarata civilizatie. Uitati-va si la filmul Zeitgeist ca spune adevarul nu degeaba e interzis in toata lumea. Religia e la baza mizeriei societatii noastre, ea influenteaza legile, ea interzice de fapt eutanasia. Trebuie sa luptam sa schimbam legea asta in Romania pt ca unii oameni sa nu mai sufere degeaba in numele unui Hristos care nu a existat niciodata (vezi Zeitgeist, explica cel mai bine)."-Voi ati vazut asta?E un coment din cele de pe ultimul link pe care l-am postat.
Voi ce spuneti?O fi real,desi nu cred ca cineva se apuca sa faca glume cu asa ceva.
Omul daca sufera de o boala incurabila,macar moare salvand un alt om.
Cine are o adresa de la pro tv sa trimitem acest post?
Reply With Quote