View Single Post
  #9  
Vechi 13.10.2010, 08:43:26
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Va multumesc tuturor

Va multumesc doamna Cristina pentru ca ati rugat oameni cu suflet mare sa faca o rugaciune si pentru noi ,va multumesc tuturore celor care sunt alaturi de noi si se roaga pentru noi aveti un suflet mare Dumnezeu sa va binecuvanteze ,nu am mai intrat deoarece Emilian si Cristyi sunt foarte balnavi au pneumonie si Cristi din joaca sa lovit foarte tare inochi cu o jucarie si a facut un gheag de sange in ochisor sa unflat si nui trece deloc nu pot sa-l duc la spital ca nu am posibilitate sal vada un medic ii fac spalaturi cu ceai la ochi desi nu se imbunatateste plange si se scarpina la el intruna ,ne este foarte greu Emil nu mai are asa de lucru nul mai plateste ca inainte ii da minimul pe economie si ne este din ce in ce mai greu la scoala ioana merge foarte bine este prima pe clasa iar saptamana care vine merge la un concurs de matematica pe judet a inscriso invatatoarea ,eu va multumesc pentru rugaciuni ma simt mai bine stiu ca sunteti multi alaturi de noi in rugaciune si va multumim din inima ,va doresc tuturor din suflet Dumnezeu si Maica Domnului sa va ajkute si Sfanta Parascheva sa va auda rugaciunile dumneavoastra si sa va implineasca cele rugate ,multumim doamna Cristina si celor dragio noua din suflet ,nu mai stiu cand voi intra dar sunteti in sufletul nostru si in rugaciunile noastre mereu ,Doamne ajuta si toate cele bune cu mult drag Iuliana cu familia mea .va imbratisez si va iubesc .
Reply With Quote