View Single Post
  #11  
Vechi 24.09.2007, 20:37:59
alinutza0707 alinutza0707 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2006
Mesaje: 24
Implicit

seara buna
incerc in primul rand sa ma intaresc cu rabdare si itelepciune de a putea merge mai departe in aceasta lumea .pai mai urzicuta una nu e genul meu si sincer ma dispace ideea in sine de a umbla cu vreun baiat barbat insurat si copii-aceasta ipoteza e excusa de prima data ,da ce o fost e o experienta pe care am avut curajul de a transmite toturor considerand ca fiecare avem de invatat unul de la altul,stai linitita ca prin ceea ce ai spus nu m-ai injosit,
in al doilea rand krabu sunt constienta ca atat fata cat si baiatul noi in general suntem supusi ispitelor,dar avem un dar de la Dumnezeu rationamentul-si dc nici acesta nu ne ajuta la un moment vine constiinta care sigur nu va da gres.
ai spus mai dai o sansa -dar oare cum sa-i mai dau o sansa cand el nu are curajul sa recunoasca,macar un raspuns sa dea dar nici macar ala nu vine,cum este sa tragi unele greseli facute de el si nici macar cand i le spui nu spune macar un multumesc sau sa-ti promita ca va incerca sa nu mai faca ceva care sa te raneasca,vin si te intreb oare un raspuns costa mai mult de 3 centi un sms,un mesaj scris pe mess ,sau nu are timp cand pune capul pe perna sa se gandeasca?
da am vb de cartea nuntii ca am citit-o si ma fascinat prea mult,crezand ca undeva va fii cineva la fel intr-o oarecare masura sa ofere si sa aive grija de cea pe care sustine ca o va vrea alaturi,nu zic nu o fost prostanac acel personaj dar totusi a avut vointa de a se schimba si de a face fiecare zi o bucurie ca traieste alaturi de EA
Reply With Quote