View Single Post
  #21  
Vechi 25.01.2022, 21:16:56
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.275
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Idiotule

https://www.youtube.com/watch?v=VoGOrZ1xvYg

Minutul: 40:52

Am citat din femeia asta, mai jos.

Citat:
Pentru cei care nu au inca in acest moment

Cer sa se instaleze in acest moment scutul de protectie din 3 straturi de lumina

Lumina alba, aurie si violeta

Acest scut de protectie a venit de la Tatal ceresc


... Acest scut de protectie a venit de la Tatal ceresc si Dumnezeu ne-a aratat care sunt culorile instalam cum am primit lucrarea.


... Doamne Dumnezeu... va multumim pentru toti cei care lucrati .. un adevar in toate timpurile si in toate dimensiunile.

... acum as vrea sa experimentati pe rand energia lui Iisus Hristos, a Tatalui ceresc si a Duhului Sfant.

... de aceea am sa incerc sa va mentin cat mai mult in aceasta energie frumoasa pe fiecare in parte.

.. iar apoi as vrea sa-i simtiti pe toti ca unitate, fiecare are frecvente diferite pe care as vrea sa simtiti cei care sunteti clarvazatori iar ceilalti veti simti o stare de bine

... va invit acum sa simtiti aceste lucrari.
Asta este vrajitorie, magie, clarviziune, nu e ortodoxie.

Morocel, esti un idiot cu diploma.


La fel faci si cu pamantul plat, e idiotenia mare cat o zi de post, tu ramai in idiotenia ta.

Tu impartasesti continuu idiotenie.

Si asta asa, la intamplare, nu am stat sa ma uit cine stie ce pe filmele ei, ca daca le iei la bani marunti iti iese ca mama Omida sau in zona aia...
Io-s idiotul ca nu e asta ortodoxie?
Pai am sustinut ca asta-i ortodoxie pe undeva?
Nu ti-am zis ca domnisoara-doamna Petra, dupa crucile pe care le face in film, ca e catolica cu influente ortodoxe, ca zice Duhul Sfant si nu sfantul spirit al sfintei ratiuni? Nu ti-am zis ca are accent de ardeleanca neaose cu influente unguresti foarte atractive sexual?

Ti-am zis, da tu nu auzi, ti-am zis ca ceea ce practica ea este un crestinism universal, simplu, cu rugaciuni comune asa ca-ntre prieteni si colegi, ca-ntre vecini, catre oamenii de pretutindeni ca sa se roage impreuna in cadrul unei lucrari spirituale ce se face marti si joi la ora 9(21) cnd Petra spune rugaciuni frumoase si intelepte, moderne si apdatate, catre Tatal nostru cel adevarat care ne-a creat si Caruia ii cere acum pentru participanti si pentru toti... incercand sa simta si sa creada si sa vada, multumind, deschizand Dumnezeu cele 7 portaluri ca sa vina frecvente inalte si sa se hraneasca cei ce se roaga cu lumina si energia divina.

Deci iata dovada ca tu esti teroristul-vrajitor, iata cum fara nicio rusine, tu o ranesti si pe ea si pe toti cei care participa la lucrarea lor caci o faci pur si simplu vrajitoare (rea), clarvazatoare (rea), magiciana (rea) si indemni la necredinta si la vanatoare de vrajitoare vrand arderea ei, holocaustul, in ciuda faptului ca Jana DArc dupa ce a fost arsa pe rug de ipocritii din ”sfanta” inchizitie a fost trecuta nu demult in randul sfintilor crestini catolici, prin papa Ioan Paul al II-lea inchizitia cerandu-si iertare de la Jana DArc.

Stii tu ca e rau ce face ea? Cum stii? Ti-a transmis Dumnezeu ca ar vrea sa le spui tu sa se pocaiasca? Cum stii? Asa ca inchizitia marelui papalâc ipocrit sustinand tu ca oricine nu se roaga la Tatal asa ca ”voi” si ca tine, marele mortodox terorist ipocrit, e sigur vrajitor (rau) si trebuie osandit la iad si blestemat de tine la patrat fata de cum ma blestemi pe mine facandu-ma diavol travestit la fiecare postare, pe mine care chiar am analizat serios si cinstit si corect fara niciun sminteres si stiu ce am sustinut si am afirmat fiindca io stiu ce spun si ce marturisesc? Daca nu te-a trimis pe tine nimeni atunci de ce osandesti cand toti trimisii Domnului nu au osandit ci au chemat la pocainta?

Nu ti-am zis ca esti terorist? Nu ti-am zis ca-ti bati joc de crestini facandu-i nebuni, prosti, vrajitori, rai si in toate felurile in ciuda evidentei pe care oricine o poate constata ascultand inregistrarile si meditatiile si explicatiile ca sa-si dea seama de credinta ei sincera si de felul bun si pozitiv in care practica Credinta si rugaciunea crestina?... particulara.

La fel faci si cu apa plata, oricine poate constata evidenta apei plate si ca nu exista nicio curbura, ti-am dat si experimentul cel mai simplu, cu lacul inghetat si negi si refuzi sa raspunzi si sa recunosti ca esti decat un incapatzanat mare mitoman autotzepuit, ignorant de profesie ce se auto-zeifica ca un fraier privindu-se in oglinda chipului sau turnat si ciplit ca la un glob globalist de tarot.

Deci iata ca iar te-ai dovedit singur de ”marele” ”pastor” terorist ce s-a pus mai ”pastor” si mai mare peste oameni ca sa imparta terorism si dezbinare intre crestinii de pretutindeni asmutind la prigoana si la arderea ”vrajitoarelor” si lovind cu protestura nemultumitoare proletara in oricine nu se supune, mintind si prigonind fara nicio rusine ca sa te sinucizi ca un kamikadze mare santajist emotional impreuna cu toti fraierii din suicigasca care-ti da importanta ca la fiara mai mare, ca la masculul baalfa si mamomumega.


Ti-e clar acuma ca esti un mitoman terorist foarte sminteresat ce-ti etichetezi apropiatii in fel si chip ca sa ti se inchine tie si care nu crezi ca asta nu este ortodoxie ci faraonistericalonanie fariseica ipocrita si fatarnica?

Ti-am mai zis sa lasi crestinii in pace sa se roage asa cum vor ei ca nu esti tu pastorul sau seful si stapanul lor ci esti decat un militian prostut si ipocrit, o fiara-martafoiu de serviciu ce se da agresat ca o cucuvea oparita ca sa se razbune fara crutare si sa agreseze lovind nimicitor nevinovatii, caci nu poate deosebi victimele vrednice de agresorii ipocriti ce se dau victime.

Probabil ca si urarile astea de sarbatori si multumirile or fi rele?... nu-i asa?

Deci chiar nu vrei sau nu poti sa-ti dai seama ce faci?

Pai JUDECI, OSANDESTI, DISTRGUI... CREDINTA si denigrezi si murdaresti apropiatii inchipuindu-ti ca mintind cu tupeu (”pentru Mine”), din minteres barfologic tembeologic faci cuiva vreun bine!!!!

Nu se bucura Dumnezeu cand aude si vede ce-ti iese din inima si din gura!!!
Decat niste rautati si ipocrisme de lux scoti din tine!



Sa te ierte Dumnezeu... Cel adevarat care ne-a creat si ne-a binecuvantat.

Bostanele, nu incepe iara si nu mai continua sa osandesti caci e mare pacat sa iei locul Domnului... Carele, culmea, n-a venit intru judecata ci este proorocit in simbolul Credintei ca va veni si va judeca viii si mortii caci lumea a fost demult judecata ca fiind pacatoasa si nebuna si rea si pieritoare.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 25.01.2022 at 22:18:21.
Reply With Quote