View Single Post
  #23  
Vechi 16.05.2022, 09:19:11
alexa creata's Avatar
alexa creata alexa creata is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.04.2022
Religia: Ortodox
Mesaje: 26
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Nu e timp pentru atatia oameni?
Nimeni nu e intr-o situatie ca a ta. Tu nu te duci intr-o tabara, te duci in audienta la Iisus Hristos, Care te asteapta in mod special ca sa te curatesti.
Insist sa le spui asta de la bun inceput, adica fara nicio rusine inainte de a ajunge acolo(pe e-mail), ca sa stie si ei ca ai un statut separat, ca vrei sa te cureti de la bun inceput, iar restul taberei sa-l petreci in deplina curatie; daca vei face asa vei fi surprinsa de cate fericire vei primi, iar apoi(dupa tabara) vei avea timp, harul si puterea(experienta) sa gasesti pe cine vrei pentru ca-L vei avea in inima pe Iisus Hristos.

20. În ziua aceea veți cunoaște că Eu sunt întru Tatăl Meu și voi în Mine și Eu în voi.(In14,20)
Mersi fain de indemn! O sa iau in considerare asta pana atunci. Sincer, nu mi-as fi dorit sa ies in evidenta, sau sa cer vreun tratament special asta mai mult din respect. Pe de alta parte poate ai dreptate ca "iar restul taberei sa-l petreci in deplina curatie; daca vei face asa vei fi surprinsa de cate fericire vei primi"
Reply With Quote