View Single Post
  #192  
Vechi 28.12.2014, 23:29:33
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Implicit Revin cu vesti!

Doamne ajuta!
A trecut Sarbatoarea Nasterii Domnului - Craciunul - pentru majoritatea dintre noi, cu bucurie, cu ganduri bune , cu impliniri...

Pot sa va impartasesc ca si pentru ELENA, au fost zile de bucurie.
Operatia la mana a fost un mare succes. Pe zi ce trece isi reaminteste mai multe aminitiri, le pune cap la cap... Dupa ce oboseste din cauza vizitelor la salon are o stare de depresie, pange, striga copii, vrea acasa, incepe sa realizeze ca are de facut situatii la contabilitate ( pe care am linistit-o ca o voi ajuta eu, atat cat voi pricepe ce trebuie facut ).
Medicii au hotarat sa o opereze dupa Anul Nou la picior, o operatie tare grea tinand cont ca sunt multe lucruri de reparat ( talpa, glezna, genunchi si sold ). Nu pot sa nu ma bucur ca bunul Dumnezeu ne-a ascultat rugaciunile. Slava lui Dumnezeu pentru toate!!! Sa ne lasam toate probleme , rugamintile si grijile in mana bunului Dumnezeu si sa credem ca la momentul potrivit se va face voia LUI! " Ca unde sunt doi sau trei adunati in numele MEU, acolo sunt si EU in mijlocul lor. "

Va doresc tuturor multa sanatate, putere de munca, bucurii si impliniri alaturi de cei dragi, pace-n suflet si tot binele din lume! CREDINTA! NADEJDE! si DRAGOSTE!
LA MULTI ANI 2015 !
Harul Sf.DUH, Sf. VASILE si toti SFINTII sa va lumineze cele mai tainice ganduri si simtiri ale inimii. Cu deosebita stima, icamilin
__________________
" Fiti buni intre voi si milostivi, iertand unul altuia, precum si Dumnezeu v-a iertat voua in Hristos "
Reply With Quote