View Single Post
  #200  
Vechi 12.01.2015, 23:59:25
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Smile

[quote=icamilin;576662] Dupa o scurta perioada va urma operatia la genunchi.

Iata dragii mei ca s-a apropiat ziua ultimei operatii ( asa speram noi cei care ii suntem aproape Elenei ), adica miercuri 14 ian.2015 va intra din nou sub anestezie pentru a fi operata la genunchi. Nadajduiesc in ajutorul bunului Dumnezeu, a Maicutei Domnului si a tuturor sfintilor la care ne putem ruga pentru reusita si pentru a putea sa se intoarca sanatoasa la copii ei care o asteapta acasa impreuna cu sotul ei, fratii si surorile, parintii, socrii si prietenii dragi.
" Nu va impovarati cu nicio grija; ci intru toate, prin inchinaciune si prin ruga cu multumire, cererile voastre sa fie aratate lui Dumnezeu." (Filipeni 4,6).

Despre mine pot sa va spun ca m-am ridicat din pat, mai am dureri in sold si in talpa amortita dar sunt dureri acceptabile. De maine voi incepe sa fac masaj si sedinte de fizioterapie. Trebuie sa ma fac bine, am inca multe lucruri de facut in lumea asta! ( nu m-am lasat de citit!!! ) Va imbratisez cu multa cadura si va doresc tuturor multa sanatate si tot binele din lume, icamilin
__________________
" Fiti buni intre voi si milostivi, iertand unul altuia, precum si Dumnezeu v-a iertat voua in Hristos "

Last edited by icamilin; 13.01.2015 at 00:02:09.
Reply With Quote