View Single Post
  #24  
Vechi 06.03.2015, 11:14:32
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Corinusha Vezi mesajul
Te iei de cristiboss56, dar uite si tu cum ai formulat prima postare, si ce intelegi dupa ce citsti cpostarea respectiva; care pot fi primele impresii (formulare incompleta care lasa loc interpretarilor)

Nu te supara pe mine, si eu fac greseli de genul acesta si mi le asum. Ideea e sa nu faci nesimtiti sau in orice alt fel pe cineva, cand ti se raspunde pe baza a ceea ce se intelege din mesajul de inceput de subiect.

Corinusha, chiar te rog, reformuleaza prima mea postare intr-un mod nebanuitor.
Eu nu pot sa ma gandesc cand scriu ceva ca o sa fiu banuit si acuzat si tras si in teapa pentru nimic. Pentru ca in primul post chiar este nimic.

Am dat un link la un site dubios care e dubios. Trebuia sa dau linkul nu aveam altceva la indemana.
Am pus o intrebare daca cineva stie ceva ca martor ocular si nu speculatii.
Ma interesa o parere de la cineva care a fost acolo, direct pe ideea de "tamaduitori" si nu vrajitori, altele.

Acum spune si tu cum sa formulez sa nu para reclama. Si chiar nu pot trai toata viata in banuieli si uitandu-ma peste umar sa nu ma banuiasca cineva pentru ceva.


Iar Cristi a tratat intr-un mod aiurea postul respectiv si l-a dus in sant in mod gratuit, plus a inceput sa injure in lipsa si fara sa stie despre ce e vorba.
Reply With Quote