View Single Post
  #20  
Vechi 25.02.2011, 23:13:32
Raoul's Avatar
Raoul Raoul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.046
Implicit

Citat:
În prealabil postat de camy_d Vezi mesajul
Da???? Mai bine uscat, decât cu mușchi umflați cu chimicale.
Normal că nu-ți place, o fată e defectă dacă n-are sâni și fund, nu? Dă-o la râpă!
1. Nu-s adeptul muschilor umflati cu chimicale (steroizi,FNC-uri etc.),ci a celor facuti printr-o alimentatie mai mult decat consistenta si munca/efort pe masura! Crezi ca e usor sa faci acei muschi??
2. Chiar nu la asta ma refeream,nu sunt obsedat de lucrurile astea.

Citat:
În prealabil postat de caty_deea Vezi mesajul
Nu cred ca la asta se referea Raoul.
In fine,ideea e ca eu in post ma ingras un pic 1 sau 2 kg.Poate pt ca mananc mai sanatos.De exemplu pe langa pasta de fasole sau naut cum spunea cineva mai devreme mai fac pasta de masline care e f gustoasa.Si fierb grau in care pun apoi miere si nuci sau alune ca sunt mai ieftine si eventual stafide(asta ca desert..un fel de coliva).Si alteori mai fac paste cu ciuperci si masline sau musaca de soia si iata de ce nu slabesc
Cum am spus mai sus,nu la asta ma refeream. Pur si simplu sunt de parere ca e periculos sa fii deshidratat,exista anumite riscuri,corpul are unele insuficiente etc.

PS Andreea de tine e bine ca stii sa gatesti,dar eu,ca nu stiu sa fac nici macar cartofi prajiti,si mai nou nici mama nu mai e langa mine... ce sa ma fac? Mananc si eu ce pot.
Reply With Quote