View Single Post
  #114  
Vechi 12.05.2021, 18:49:04
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Da.. vorbeste Moroco, hulitorul Bisericii, hulitorul de pe forum, cel care s-a lepadat de Biserica si care a fost dat afara de 10 ori de pe forum.

Se pare ca 10 ani de "deja vu" nu te-au invatat nimic.
Puiule al baronului de Miunhauzen, visezi-minciuni-ganduri-hule si le repeti pe toate firele de discutie la fiecare postare a mea.

Nu hulesc ortodoxia din moment ce sunt mirean din poBOR si nu m-am lepadat de BOR, nici de cele7Tr.Ap. sau de Hristos-Cuvantul ci ti-am explicat ca tu imi esti vrajmas nu biserica si oricine poate constata urmarind discutiile dintre noi cat de mult poti sa minti... departandu-te astfel de Adevar spre iad caci satana e tatal minciunii!

Da, am fost dat afara mereu fara drept de aparare de teroristi si mincinosi exclusivisti asa ca tine, care s-au unit in haita si cereau in cor bannarea mea desi nu am hulit pe niciunul dintre ei. Stii pentru ce s-au asociat sa ”apere” ortodoxia? Pentru ca eu nu credeam in teoriile mincinoase ale lumii stiintifice pe care ei le propagau, ca nu credeam in pamantul glob si alte minciuni stiintifice si pentru ca credeam in Cele7Tr.Ap in timp ce ei batjocureau, huleau si condamnau mintind asa ca tine.

Sa stii ca nu mie imi faci rau ci pe tine te prigonesti... si mi-e mila de tine. Dar e libertatea ta. Eu te rabd si te iert si nu ma supar daca minti mult si des foarte urat insa suferinta se aduna in dreptul tau caci in dreptul tau scrie satana faptele tale.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 12.05.2021 at 19:10:07.
Reply With Quote