View Single Post
  #1  
Vechi 21.11.2012, 23:51:14
serbanica serbanica is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 21.11.2012
Mesaje: 20
Thumbs up Hai sa ajutam o casa de copii in perioada sarbatorilor!

Motivati de actiunea pe care am desfasurat-o anul trecut cand am strans fonduri pentru Casa de Copii Inger Alb, anul acesta incercam o actiune similara pentru Casa de Copii din Domnesti - Fundatia Casa Lidia. (Pentru cine doreste sa vada pozele de anul trecut, sunt disponibile aici: https://www.facebook.com/media/set/?...0973575&type=3)

De data aceasta am ales sa ii ajutam pe Marian (12 ani), Florinel (11 ani), Fane (11 ani), Flori (9 ani), Aura (4 ani), Denisa (7 ani), Raluca (10 ani), Larisa (6 ani), Picoli (8 ani), Claudiu (4 ani), Lidia (9 ani), Oana (19 ani), Ionut (19 ani), Alexandru (18 ani), Bogdan (17 ani), Andreea (18 ani) de la casa de copii Concordia din Domnesti.

Vom cumpara alimente de baza si dulciuri pentru cei 16 copii.

Va invit sa contribuiti cu o suma de bani sau bonuri de masa, orice donatie conteaza. Pentru transferuri bancare putem folosi contul Asociatiei Bankers Club pe care am infiintat-o anul acesta.

Asociatia Bankers Club, IBAN: RO60BREL0002000618980100, CIF: 30162845, Libra Bank.

La finalul actiunii, vom pune la dispozitie date privind sumele donate si bonurile pentru produsele achizitionate.

Perioada de donatii se va incheia pe 7 decembrie, urmand ca pe 9 decembrie sa vizitam casa de copii.

Pentru orice alte detalii puteti sa ma contactati cu incredere.

Va multumesc si Doamne ajuta !

Catalin Serbanescu
Reply With Quote