Subiect: Sunt singur
View Single Post
  #43  
Vechi 19.09.2015, 22:13:34
thewayiam85 thewayiam85 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 14.09.2015
Mesaje: 17
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihailc Vezi mesajul
Te întrebam dacă ai lăsat în urmă ceva ruine fumegânde, adică suferință, amărăciune, moarte sufletească... După modul cum îți prezinți situația, pare-se că ți-a venit nota de plată pentru niște vitejii nesăbuite din trecut. Posibil să nu fie așa, însă pentru orice eventualitate ar fi bine să verifici împreună cu un preot, sau prieten mai înțelept... nu de alta, dar cadavrele pe care le lăsăm în urmă cu frivolă detașare nu rămân necontabilizate, ți se trec pe factură până la ultimul. Iar într-o zi cum e aceasta, ajungi să te miri că paloșul tău înfricoșător nu mai impresionează pe nimeni.
Am lasat cel putin pentru o femeie,multa suferinta in urma,adica m-a iubit mult.Eu n-am iubit-o niciodata.Probabil am incurcat-o.Dumnezeu sa ma ierte.Nu intru in prea multe detalii.Probabil e nota de plata.Cine stie..

Ai dreptate.Am ranit un suflet de om.Suntem oameni si facem greseli zilnic,mici sau mari.Important e sa invatam din ele si sa facem tot posibilul sa nu le repetam,barem pe alea mari.Asta e parerea mea.Sa invatam din greseli.
Reply With Quote