Subiect: Universul
View Single Post
  #72  
Vechi 17.01.2022, 14:25:24
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 395
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Oare ce vrei sa spui despre trinitate(cu t mic, am remarcat)? Ca ar fi ca Alfa - Omega in plan material, adica toata creatia?

Mai demult am aflat ca acestea 3(timpul,spatiul si materia) ar fi simbolurile pentru 6,6 si 6.

Ba poti sa stergi, daca vrei.
In dreapta, sus, este un numar de post(mesaj) cu # inainte; daca apesi pe el se va deschide o noua fereastra care are si un buton de Edit, iar pe Edit poti modifica mesajul si sterge ce vrei tu din mesaj, insa trebuie sa lasi macar10 semne digitale(litere).
Nu am spus eu lucrurile alea de trinitate, cel din filmare descria cu acele cuvinte, nu stiu nu am auzit de timp spatiu si materie sa fie numarul de 6-ari.

Vroiam sa sterg tot mesajul dar in fine. Trebuie updatat acest forum, sa se apeleze la un programator IT pentru web design, sa il faca mai usor de accesat cu mai multe facilitati, si sa schimbe si interfata ca zici ca forumul asta arata ca de acum 10-15 ani :)))
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote