Subiect: Universul
View Single Post
  #75  
Vechi 17.01.2022, 21:09:24
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.962
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Vroiam sa sterg tot mesajul dar in fine. Trebuie updatat acest forum, sa se apeleze la un programator IT pentru web design, sa il faca mai usor de accesat cu mai multe facilitati, si sa schimbe si interfata ca zici ca forumul asta arata ca de acum 10-15 ani :)))
Păi forumul cred că e de prin 2005-2007 cam asta era tehnologia pe atunci, mă și mir de ce efuziune de oameni și câte subiecte erau pe la început și acum cum a ajuns, e clar că România îmbătrânește și tineretul nu mai e interesat de subiecte duhovnicești.

Oameni unu și unu, de la vreo 40% minim aveai ce învăța măcar din povestea lor de viață.

Cei care aveau 30 de ani în 2007 acum au 45, cei care aveau 35 acum au 50 etc, vezi ce înseamnă să nu ai natalitate într-o țară și ce a însemnat distrugerea industriei și emigrarea în diaspora, (aproximativ 1 din 3 români în putere lucrează în diaspora și-și consumă viața acolo cu grijile de acolo)?

Și va fi și mai rău peste 20 de ani, pff ce vremuri de kkt vin peste noi și eu credeam că e greu prin anii 2000, dar atunci era o adiere de primăvară.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote