View Single Post
  #6  
Vechi 12.02.2010, 23:12:55
alinutza109's Avatar
alinutza109 alinutza109 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.07.2006
Mesaje: 176
Implicit

Va multumesc din suflet celor ce ati raspuns la anuntul meu.Azi a fost fata mea la spital la ea si m-a luat groaza ce mi-a povestit..Simt ca daca nu o mutam de aici va murii.A gasit-o intr-un salon de barbati,dezbracata,sedata,pt ca re dureri f mari cu o perfuzie cazuta pe jos nici macar intr-un stativ.maine ma duc si eu ,ma gasesc cu diriginta,s-au strans niste bani sa-i dam parintilor dar simt ca degeaba daca nu o mutam.Daca la inceput spunea ca azi intra in operatie pt piciaore ca le are si pe acelea fracturate si acum intra luni.Poate pana atunci moare,eu stiu ce sa zic.Dar stiti cum e ,parinti sunt saraci,nu iese nimeni la mal cu banul,opereaza si ei cand pot.Face ca acela de acum cateva zile care l-a lovit calul,ca il opereaza azi,maine ,poimaine pana cand dupa 4 zile a murit.E jale.
Ce am putut sa mai fac mi-am sunat duhovnicul sa inalte o rugaciune pt ea,m-am rugat si eu cu toata fiinta mea si am sunat niste maici de la Ghighiu sa faca acelasi lucru.Faca-se voia Ta Doamne!
Va multumesc inca odata pt incurajari si rugaciuni si promit ca va voi tine la curent.Doamne Ajuta!

Last edited by alinutza109; 12.02.2010 at 23:15:10.
Reply With Quote