View Single Post
  #899  
Vechi 11.06.2012, 14:06:48
maria40's Avatar
maria40 maria40 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2010
Locație: Arad
Religia: Ortodox
Mesaje: 362
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Asta-i bună cu ciocu mic... ați preluat apucăturile lor... a fost suficient să vă facă să urâți pe nedrept iar voi ați crezut! Nu știu dacă să-mi fie milă sau silă de unii ca voi care după război sunteți eroi și la plăcinte înainte iar la criză și război, înapoi...

Vedeți că vine Potopul și iarna și nu va mai fi nici Ungureanu și Nici Boc să vă scape... prin mila Domnului... căpușele roșii se vor bucura că mai scapă de unii din voi că și așa sunt destui acuma care să-i voteze din nou în toamnă, bine că deocamdată v-a păcălit.

Adică-ți pare rău că a câștigat Falcă? Să-ți fi rușine că întruchipezi lăcmia căpușei roșii a gLumii!
Da, imi pare rau ca a castigat Falca! Iti spun si de ce! Habar n-ai cate invarteli si furtisaguri a facut omul asta in oras! Eu nu sunt genul ala care sa spuna: "A furat, dar a facut si pentru noi!" Nu! Daca a ajuns primar sa traiasca din salariul de primar pe care il platim tot noi contribuabilii. Asta inainte de-a fi primar nu-si platea nici cheltuielile de intretinere la bloc si acum a ajuns cu sute de mii de euro in conturi, asa ca ma lasi!?