View Single Post
  #280  
Vechi 29.11.2017, 21:29:33
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Astea-s argumentele tale in discutia referitoare la dublarea pacatelor marturisite?
Nu, tu nu te ascunzi dupa deget, ci dupa toate degetele.
Da ,am avut mai multe zile agitate in ultima perioada. Si nu prea e sansa sa scap de agitatie in zilele urmatoare,nu intru in detalii ca e prea mult de zis. Dupa atata agitatie cred ca nu te-am inteles eu prea bine,poate ai avut si o exprimare mai neclara ptr mine frate Demetrius. Vezi m-a luat gura pe dinainte si acuma imi pare rau, dar cuvintele, uratele de ele, raman.Cred ca te-am inteles gresit ,scuza-ma.

Lucrez in domeniul tehnic ,sunt genul de om care imi place sa spun totul foarte simplu.Si legat de dublarea pacatelor marturisite , Dumnezeu cred ca a lasat mullte vorbe ca sa ne temem, sa nu batem campi,si daca continuam in greseala ne va fi mai rau,dar daca la un moment dat ne oprim din greseala,nu numai ca nu le dubleza dar chiar sterge pacatele si vin binecuvantarile.
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote