View Single Post
  #36  
Vechi 26.08.2010, 14:31:10
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Doamne ajuta

Doamna ai2 eu personal voi merge la ea in toamna si ma voi lamuri cu situatia ei eu nu cred ca omul plange din senin ,cel putin eu am vorbit cu dumneaiei la telefon si sincer ma facut sa plang sunatio si constatati da doriti ,nu are rost sa ne certam sau sa facem din nou procese printre noi de adevarat fals mereu cand cineva lea dat dreptate acele persoane au fost atacate poate din cauza ca sunt prea linistiti si vorbesc prea sincer despre viata lor .daca nu era adevarata situatia sunt sigura ca cineva tot le facea un rau sa le trimita politie sau cuine stie ce acasa ,nu am nimic cu nimeni dar eu personal ii cred si nu cred ca trebuie sami cer voie de la cineva pe cine si ce sa cred in cazul in care nu credeti investigati eu personal macar mam interesat daca aceste persoane exista si exista sa stiti toti si stau exact unde spun intro camera ,Dumnezeu este mare si vede si va judeca atunci pe cine merita ,va rog sa ma iertati daca am gresit cu ceva si va doresc o zi foarte bunacu Dumnezeu inainte.