View Single Post
  #38  
Vechi 27.08.2010, 16:05:39
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajuta si va multumesc

Va multumesc din suflet pentru ajutorul care mi lati oferit ,nu ma ajutat nimeni insa Dumnezeu va trimis din nou pe dumneavoastra spre noi , vreau sa zic altceva nimic decat ca va multumesc din toata inima si din tot sufletul nostru pentru ca mereu neati ajutat atunci cand am primit veste de la dumneavoastra am plans de bucurie si am stiut ca din nou Dumnezeu nu nea lasat fara de ajutor ,vreau sa va spun si am obligatia sa va spun ca am facut analizele necesare mai trebuie sami fac o mamografie dar inca nu se stie sigur daca imi va face mamografie deoarece nu am voie miau spus in spital ca acele radiatii sunt foarte periculoase in viitor de aceea au spus ca imi va face luni dimineata la 10 un ecograf si nu mia mai facut mamografia daca va fi necesar si nu iese bine la ecograf imi va face mamografia imi este tare greu si nu ma simt bine deloc pana mi se dau reultatele la analize care va fi lunimia dat deocamdata trei feluri de pastile,mydocalm ,tador si niste pastile de somn neurantin ca nu mai puteam sa dorm noaptea stau treaza imi cer iertare tuturor celor care iam deranjat dealungul timpului cu necazurile si problemele mele si le multumesc tuturor cel care au fost alaturi de noi ,numai eu stiu in ce situatie ma aflu si Dumnezeu si cat imi este de greu sa stiu ca as putea sa ma inbolnavesc grav si sa numi mai pot ingriji copii care sunt soarele meu si lumina din ochii mei fara de care nu as putea sa traiesc atat imi doresc sami duc investigatiile la bun sfarsit sa stiu ca nu am nimic grav si se poate trata ,va multumesc pentru tot doamna sau domnule anonim sunteti in rugaciunile mele mereu si va rog sa ma iertati daca am greit cu ceva ,va doresc sanatate si va rog din tot sufletul; sa ma ajutati sami termin de facut cele necesare pentru ca nu am posibilitate ii mai am si pe ioana si pe emilian care vor trebui sai dau la scoala si gradinita si nu am posibilitate sa le iau mai nimic va doresc sanatate si Dumnezeu sa va ajute .