View Single Post
  #48  
Vechi 02.04.2010, 15:49:01
Xosroviduxt's Avatar
Xosroviduxt Xosroviduxt is offline
Member
 
Data înregistrării: 17.10.2009
Locație: Transilvania
Religia: Ortodox
Mesaje: 70
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mia_mn Vezi mesajul
Dragos nu cred ca trebuie sa-ti faci foarte multe griji. eu am fost si anul trecut la olimpiada nationala la Baia Mare (pe clasa a VII-a) si nu a trebuit sa platesc nimic si merg si anul asta la Suceava. sper sa fie bine si sa am un rezultat apropiat de cel de anul trecut cand am luat locul 2, insa o sa fie destul de ciudat fiindca nu o sa pot sta la suceava decat 2 sau 3 zile(oricum in ziua in care se da examenul) si o sa trebuiasca sa plec la Piatra Neamt la olimpiada de stiinte socio-umane.....imi pare foarte rau fiindca am auzit ca o sa fie niste excursii super. dar oricum cred ca o sa-ti deconteze ei tot, nu se poate sa nu-ti plateasca drumul....

edit:
@laura 28 ce instructaj?? pe mine(si nici pe ceilalti olimpici nu cred...) nu m-au chemat la nici un instructaj nici anul asta si nici anul trecut *_*
imi permit sa raspund (si) eu.De obicei,inaintea unei olimpiade nationale,inspectoratul scolar al fiecarui judet ii cheama pe elevii participanti la sediul inspectoratului pentru a le da detaliile referitoare la plecare,la ce anume trebuie sa aiba la ei(B.I.,acordul parintilor,avizul de la medic etc) ,eventual sa le prezinte si profesorul insotitor si poate sa le citeasca normele.Cam asta ar fi instructajul.

si referitor la drum,crede-ma, se poate foarte bine sa nu ti-l plateasca :).
__________________
De câte ori nu ești bun,să știi că nu ești ce trebuie să fii!

Last edited by Xosroviduxt; 03.04.2010 at 12:40:29.
Reply With Quote