Subiect: intrebare
View Single Post
  #15  
Vechi 14.07.2009, 01:08:31
elenadana
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de zaharia_2009 Vezi mesajul
Miine sau poate poimiine cind vei revedea propria ta postare fa urmatorul exercitiu:toata poveste comprim-o intr-o fraza de maxim 3 propozitii,astfel incit sa fie f. clara si expresiva(sa descrie trairile cele mai importante)si posteaz-o din nou.Sunt discordante intre afirmatiile tale. (Sper ca nu esti administratorul,nu ca ar fi rau dar ar fi prea... lata.Ma astept la mai mult de la tine !)Pe tine nu trebuie sa te intereseze care ar fi acestea ci fa,daca vrei, ce ti-am spus .Va fi mult mai folositor pt. a putea discuta cu ceilalti.Este un subiect interesant din multe puncte de vedere.Solutia nu este greu de dat,greu este sa te arati pe tine un pic mai mult cine esti.Incearca ,poate fi spre folosul tau !
Imi ceri s-o comprim in maxim 3 propozitii..........ooooofffffffffff!!!!!Imi ceri claritate si expresivitate....dac-ar fi fost vorba de un barbat normal nu ar fi fost greu,dar cum sa exprim ceva clar despre un calugar!!!Dar eu stiu?Stiu ceea ce simt,dar totul e invaluit in vina,si sentimentul culpabilitatii.....
Trairile cele mai importante cum zici tu sunt in mintea mea...Cum sa ma arat cine sunt cand nici eu nu mai stiu?!
Daca vrei,citeste si celelalte postari ale mele,raspunsuri la alte mesaje,poate te dumiresti,ca daca le citesti.......cred ca-mi mai largesti putin spatiul,nu doar 3 fraze.....
Poate ma lamuresti tu cu ceva.......
Am mai scris(pt ca nu prea stiam cum stau lucrurile pe forumul asta)si:CALUGARUL:''calugarul hirotonit poate deveni apoi preot mirean'',si'' ce se-ntampla cu cei care parasesc manastirea''.
Zici ca solutia nu e greu de dat..........???????????
Reply With Quote