View Single Post
  #8  
Vechi 28.08.2011, 18:36:35
viviana's Avatar
viviana viviana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.11.2007
Locație: undeva...
Religia: Ortodox
Mesaje: 124
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ioanadanny Vezi mesajul
povestea incepe asa.eu si prietenul meu ne-am certat cu o fata cam prin 21 iunie.am incercat sa discutam cu ea deoarece auzisem niste vorbe si vroiam sa lamurim.neputand discuta cu respectiva fata am inceput sa ne aruncam cuvinte grele.la un moment dat respectiva fata ne ameninta ca are puteri supranaturale si ca o sa vedem noi ce poate face ea cu bunica ei.cand am auzit nu am bagat de seama.mentionez ca dupa amenintare nu am mai discutat cu fata respectiva si nici nu ne-am mai intalnit.dupa ce ne-am certat la o scurta perioada de timp am inceput sa avem probleme eu si prietenul meu.incepusem certuri din lucruri banale.in cazul meu,au inceput dureri de rinichi,blocari ale coloanei vertebrale si dureri de stomac.prietenul meu in schimb avea probleme cu dureri insuportabile de cap,sintome de lesin,frisoane si dereglari de vedere.simt ca ceva se intampla si chiar nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma cat mai repede.mentionez ca inainte nu aveam probleme de mai sus.
Buna. Am citit postarea ta si se pare ca nu este de gluma...farmecele facute dea stfel de fiinte slabe si necredincionase exista...din pacate. Stiu exemplul unei fete care era atat de frumoasa si avea un prieten ,s-au dus la o nunta si pentru ca erau atata de frumosi , niste babe din sat le-au facut farmece, sa o distruga...daca tu simti ca ceva nu este in regula du-te neaparat si vorbeste cu un preot, spovediti-va tu si prietenul tau, si participati la slujba de Sf Maslu, e mai bine mai multe masluri la rand , in rest faceti ce va spune preotul caci nu este de gluma . Numai oamenii care sunt curati duhovniceste si sufleteste pot rezista farmecelor...du-te neaparat la un preot . Doamne Ajuta!
__________________
[SIZE=3]"Dragostea adevarata se aseamana cu flacara unei lumanari. Oricate alte lumanari s-ar aprinde din ea, flacara primeia ramane intreaga si nu se micsoreaza deloc. Si, fiecare noua lumanare, are aceeasi flacara ca si precedentele...,,[/SIZE]
Reply With Quote