Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #60  
Vechi 29.07.2021, 20:32:11
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 395
Lightbulb

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Toate aceste vaccinuri sunt facute pe aceasi tehnologie; nu se poate una sa aiba embrioni-fetusi si alta nu.
Eu zic sa o lasam balta cu embrionii-fetusii, semnul fiarei la vaccinuri si alte conspiratii de genu, am spus la niste cunostinte de ale mele faza cu embrionii de fetusi umani si au inceput sa rada cand au auzit astea, cica de unde mai scot prostiile astea?, eu: eh na nimica, mai vad o stire pe net mai apare", normal ca e de ras, cine stie cati altii rad la asemenea conspiratii jalnice, un tip misterios pe nume Frankenstein se joaca cu embrioni umani :))) . Apar tot felul de documente fabricate pe internet ca fake news conspiracy sa ne faca sa ne convinga lucrurile astea. Si eu pot utiliza Microsoft Word, si sa fac programare pe un site, pot sa scriu lucruri convingatoare sa manipulez, pot sa scriu ca vaccinurile contin celule din excremente de oaie sau eu stiu ce mai ce, fiind platit de o organizatie non-guvernamentala sau chiar de un political party care se razboiesc cu adversarii (OMS), cu scopul de a crea HAOS!

E un joc simulator Plague Inc., unde iti puteai crea un virus sa infectezi cat mai multa lume din populatie, inveti multe despre diverse tipuri de virusi/patogeni, cum infecteaza populatia, ce mutatie sufera la un numar de cazuri etc....si in jocul ala era un expansion, se numea Fake News. Plague: Fake News.

Si la Fake News scrie detaliat cum functioneaza conspiratia si cum poti manipula omenirea in diverse scenarii, apar optiuni precum Campanie de Dezinformare, "Media Outreach", "Data Fabrication" , Onboard politician (care sa sustina conspiratia), Exploatarea Institutiilor, Onboard Political Party, transmise prin tv, social media tot felul de optiuni. E interesant simulatorul.

Din perspectiva celor nevaccinati, ar zice ca noi vaccinatii suntem cei manipulati cu fake news de catre OMS cu vaccinurile si toate clasele politice din lume, dar din perspectiva noastra celor vaccinati, voi sunteti cei manipulati anti-vaxxeri de un alt sistem politic sau non-guvernamental conspirationist.

Se intalneste realul cu fictiunea (fact and fiction). Realul doar un vaccin ARN, fictiunea = embrionii umani, semnul fiarei, cimpanzei, dar pentru anti-vaxxeri e invers realul = embrioni umani, cimpanzei; iar fictiunea = vaccinul.

Sa stiti ceva important existenta conspirationistilor, si anti-vaxxerilor este esentiala, pentru ca aici e tot un scop politic. Capii lumii permit si asta!

Alex Jones (USA), Diana Sosoaca (RO) au un rol important de facut si trebuie sa il indeplineasca Daca eu eram adversarul lor politic, ii lasam in pace ba chiar le multumeam pentru asistenta. E totul un joc, dar e unul murdar! Nu ma bag in politica, dar cam asta e treaba.

Edit: am uitat sa zic, in toata treaba asta din cele doua tabere vaxxeri, si anti-vaxxeri exista un singur sambure de adevar: toata lumea e confuza de adevar. Confuzia vine de la Necuratul. Mi-a spus un preot cu darul inainte-vederii, ca ce se intampla in lume acuma este ca cei de sus care conduc lumea , mai marii bogati fac anumite siretlicuri (dar nu se stie ce, doar se da cu presupusu,conspiratia si paranoia)
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."

Last edited by Adr.iu91; 29.07.2021 at 20:48:12.
Reply With Quote