Subiect: clarvazatorii
View Single Post
  #76  
Vechi 23.01.2015, 22:14:18
abaaaabbbb63
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de maria909 Vezi mesajul
Sunt oameni si oameni in lume indiferent cat de mult ne agitam aici ca nu exista clarvazatori adevarati intradevar exista chiar daca nu sunt multi si dam de ei rar dar exista.asa cum exista preoti buni si preoti rai asa cum exista doctori buni si doctori care isi uita obiectele prin noi tot asa exista clarvazatori buni si asa zisi clarvazatori care nu stiu ce sa mai faca sa castige bani.in fine important este ca asa cum binele exista categoric exista si raul.ca drept urmare cand avem o problema la care nu gasim rezolvare nu consider ca e un pacat sa apelam la cineva ptr a o rezolva mai exact clarvazatori.dumnezeu ia lasat pe pamant pentru a ne ajuta niciodata nu coboara dz pe pamant sa ne rezolve problemele ci ne ajuta prin alti oameni.ca drept urmare daca suferi de o boala si tre sa fi operat nu astepti sa te opereze dz...dar totusi te duci la doctor si te rogi la Dz sa iti reuseasca operatia.eu sincer am apelat de mai multe ori la clarvazatori si am fos dezamagita pentru o problema de familie ,asta nu m-a oprit sa cred ca nu tre sa imi rezolv problema si tre sa ma uit la sora mea vaduva in urma unui accident cum innebuneste pe zi ce trece mai mult.pana la urma dumnezeu ma ajutat si am nimerit la Dna Denisa.Mi-a vindecat sora si mai mult decat atat ia prezis si viitorul ca se va casatorii dinnou si va avea 2 copii frumosi.de casatorit sa casatorit si a nascut luna trecuta si un print de copil....speram viitorul copil sa fie o fetita.IMPORTANT nu judecati pe toata lumea datorita unuia si nu va pierdeti speranta daca nimeriti gresit.Bate si ti se va deschide,cauta si vei gasii...asa cum si eu am gasito pe dna Denisa.Cine doreste o poate contacta 0721777174.Sanatate multa si numai bine tuturor!
Reply With Quote