View Single Post
  #32  
Vechi 18.05.2009, 07:55:06
dan_ion dan_ion is offline
Member
 
Data înregistrării: 01.05.2008
Mesaje: 32
Implicit

Citat:
În prealabil postat de antoniap Vezi mesajul
Persoana care a creat topicul ,,Cine este vizionarul Gabriel" a fost dornica sa afle amanunte despre acest lucru. Citind mesajul paruntelui Iustin, chiar l-a crezut, de aceea l-a inclus la topice de vrajitorie. Dupa ca s-a documentat, si-a dat seama ca a gresit si a creat un topic apreciativ pe un alt forum.
Sa nu se confunde faptul ca am dorit sa acord o sansa lui Gabriel Nicu cu altceva. In nici un caz, nu am devenit un adept la preotului. Si acum, consider ca nu a savarsit erezii in adevaratul sens al cuvanatului. Dar totodata nu m-a impresionat asa de mult, incat sa ma entuziasmeze, sa-l vad cu totul iesit din comun.Din topicul despre care se face pomenire, nu rezulta altceva decat ca am pastrat o atitudine neutra, as zice gazetareasca, invitand pe cei care au ceva de spus, in special pe cei care l-au cunoscut personal, sa posteze un raspuns pentru a se vedea daca intr-adevar a fost un misionar pentru vremurile de acum. Deocamdata, nimeni nu a postat nimic pe acel topic,desi se poate constata ca numarul celor ce l-au vizitat a fost destul de mare, ceea ce m-a facut sa anunt ca il voi inchide in curand.
Reply With Quote