View Single Post
  #9  
Vechi 01.06.2010, 09:43:05
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Citat:
În prealabil postat de kiralina Vezi mesajul
ba da,ai cam insinuat ca ma laud.ciudata familie pe acest forumel!cum impartasesti cu restul cum ca uite ce mi s-a intamplat,esti acuzat ca esti trufas,mandru,ca nu esti smerit si toata familia lexicala,cand de fapt nu asta era intentia ta.eu am cui ma lauda,vezi domnul din avatar.imi asculta toate ''elucubratiile''.deci colaps,vreo capacitate mai haioasa?ti se zburleste parul pe tine cand vezi oaresce?
Nu la asta ma refeream. Te rog sa ma ierti daca ai inteles gresit.

zoridezi a spus ca o capacitate a sa este lauda, iar tu ai spus ca este un defect. Eu am adus doar niste completari personale, nu mare lucru.

Oricum, nu cunosc sa am sau sa fi avut vreodata asemenea capacitati, si nu cred ca as vrea sa am :P
__________________
Sunt împotriva: avortului, homosexualității, sectelor, ateismului, masoneriei, păgânătății, ereziilor, ecumenismului, băncilor, cipurilor și actelor cu cip, politicianismului și a părăsirii patriei.

Să ascultăm de poruncile lui Dumnezeu și atât! Viitoarele legi și acțiuni statale nu vor duce decât la compromiterea noastră ca ființe dumnezeiești și la pierderea libertății. Noi nu suntem legați de aceste rânduieli lumești deșarte și satanice, ci doar de voia Domnului!
Reply With Quote